İçinde bir çok alt dalı barındıran elektronik müzik tüm Dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizde de her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Öyleki 80’li ve 90’lı yıllarda Rock yıldızlarının, Pop ikonlarının doldurduğu stadyumlar, büyük konser alanları artık DJ’lerin performans sergilediği devasa parti merkezlerine dönüşmüş durumda..

Türkiye’nin Power GroupMetro Fm ve Pal Station gibi en önemli kurumlarında kariyerlerini sürdüren ve bu disipline sahip eğitmenlerimiz, DJ’liğe ve Prodüktörlüğe adım atmak isteyen yada bu alanlarda dahada profesyonelleşmek isteyen müzik tutkunlarına Future Sound DJ Academy çatısı altında Dünya standartlarında eğitim sunuyor.

Dünya standartlarında eğitim iddialı bir tanımdır ve biz bu tanımın hakkını vermek için Amerika’dan Ukrayna’ya, Hollanda’dan Avusturya’ya, bir çok ülkede ve Türkiye’nin sayısız şehrinde performans sergileyen eğitmenlerimizle ve en son teknoloji ekipmanlarımızla stüdyolarımızda eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca öğrencilerimize konsept partilerimizde sahne alma şansı vererek elektronik müzik dünyasına hakettiği gibi adım atmalarını sağlıyoruz.