Günümüz DJ Akademilerinde karşılaşılan en büyük soru işaretlerinden biri DJ’lik sektöründe herhangi bir başarısı yada kariyeri olmayan kişilerin eğitmen olarak adayların karşılarına çıkmasıdır. Tabi henüz kendisi performans sergilemiyorken öğrencilere neler verip, nasıl yardımcı olacağı bilinmeyen bu kursları bir kenara bırakırsak Future Sound DJ Academy olarak bünyemizde bulunan eğitmenler sektörde kendilerini çoktan kanıtlamış, Türkiye’nin en büyük kurumlarında kariyerlerini sürdüren ve tabiki düzenli olarak performans sergileyen DJ’lerden oluşmaktadır.

image2

K-Billy

Aynı zamanda akademimizin kurucusu olan K-Billy (Onur Kaymak) 10 yılı aşkın zamandır Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından Radyo Fenomen’de ve Powerturk’te radyoculuk kariyerini sürdürmektedir. Bununla beraber 15 yılı aşkın zamandır DJ’lik yapmakta ve Amerika, Almanya, Hollanda, Avusturya, Ukrayna ve Yunanistan gibi ülkelerde performans sergilemiş sayılı Türk DJ’lerden olarak kariyerine devam etmektedir.

www.djkbilly.comimage3

Utku Karahan

Türkiye’nin en büyük gece kulüplerinde müzik direktörlüğü görevini üstlenmiş ve hemen hepsinde fark yaratmayı başarmış Utku Karahan sadece performanslarıyla değil prodüktör kimliğiyle de Türkiye’deki dans müzik arenasında yakından takip edilen isimlerdendir. Ayrıca Türkiye’deki DJ Akademi kültürünü ilk başlatan isimlerden biri olarak öğrencilerin süreç boyunca nelere ihtiyacı olacağını en iyi bilen ve buna göre ders programını şekillendiren isimlerden biridir.
www.utkukarahan.com


image4

BAHA

Bugüne kadar Türkiye’de ve yurtdışında birçok festivalde ana sahnede yer almış ve Cr2, Armada Music gibi dünyaca ünlü müzik şirketlerinden şarkılarını yayınlamış olan BAHA hiç şüphe yok ki Türkiye’den son dönemde çıkan en yetenekli isimlerindendir.

www.djbaha.comimage1

Uğur Şener

Yıllardır Metro Fm vs Radyo Mydonose’da prodüksiyon koltuğunda oturan Uğur Şener  hafta sonu setlerinin yanı sıra Türkiye’nin bir çok farklı noktasında performans sergileyerek kariyerine devam etmektedir. Birlikte sahneye çıktığı isimlerden birkaçının Madonna, Pitbull, LMFAO, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez ve David Guetta olduğunu söylersek sanırım hakkında daha fazla tanıtıma gerek kalmayacaktır..

www.ugursener.com


image5

DJ Festo

Pal Station dediğimizde şüphesiz akla gelen ilk isim, hafta sonu setlerinin çok ciddi bir takipçisi olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Tüm bunların yanı sıra DJ Festo Türkiye’nin farklı yerlerinde performans sergilemeye devam ediyor ve akademimizde DJ’lik kurslarının yanı sıra eğer radyo prodüksiyon dersleri almak istiyorsanız şüphesiz  DJ Festo aradığınız isimdir.

www.djfesto.com